Białe listwy podłogowe – element wykończenia wnętrza

Każdy właściciel mieszkania staje w pewnym momencie przed koniecznością remontu lub odnowienia swojego mieszkania. Podstawą są eleganckie, dokładnie położone podłogi.

Jeśli jest to parkiet w pokoju, równie ważne jak odpowiednia klepka są białe listwy podłogowe, które dają eleganckie wykończenie całości.

Miejsce, w którym zbiegają się podłogi ze ścianami nabiera estetycznego wyglądu jeśli zastosujemy białe cokoły do parkietu lub położona jest listwa lakierowana na biało.

Taka koncepcja sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu: salonie, sypialni czy też pokoju dziecinnym. Eleganckie białe listwy podłogowe dają wrażenie lekkości, ale i solidności wykończenia wnętrza.

W marketach z materiałami budowlanymi oraz z elementami wykończeniowymi można znaleźć praktycznie wszystkie rodzaje kształtów i profili. Od najprostszych, o małej szerokości i zwykłym prostym przekroju, po wymyślnie wyprofilowane, szerokie listwy – odpowiednie do bardziej reprezentacyjnych i większych pomieszczeń.

Najważniejszą sprawą jest dopasowanie takich elementów jak białe cokoły do parkietu do charakteru i stylu wystroju konkretnego wnętrza. Wielu właścicieli mieszkań decyduje się na samodzielne zaprojektowanie, a nawet wykonanie remontu. Jednak powierzenie takich prac fachowcom – projektantom i profesjonalnym wykonawcom robót daje gwarancję świetnego efektu, zgodnego z oczekiwaniami.
Profesjonaliści nie tylko mają fachową wiedzę, ale są na bieżąco z wszelkimi nowinkami i modnymi stylami w aranżacji wnętrz.

Więcej: białe listwy do paneli podłogowych

marzec 1st, 2018 by