Czym wyróżnia się dobrej jakości gorset protetyczny?

Powrót do formy po zabiegu amputacji piersi wcale nie musi być długotrwały i męczący. Znacząco poprawimy komfort codziennego życia, jeśli zaopatrzymy się w odpowiednie akcesoria. Najlepiej jest postawić na internetowy sklep dla amazonek, który zapewnia nie tylko szeroki wybór produktów, ale również korzystne ceny. Na początku należy rozejrzeć się za gorsetem protetycznym.

Przyjemne w dotyku materiały

Słabej jakości gorsety protetyczne nie spełniają swojego zadania, a więc są to pieniądze wyrzucone w błoto. Istotne jest to, aby konstrukcja była mocna, a zarazem bezpieczna. Produkt powinien być wykonany z materiałów przyjemnych w dotyku, które nie podrażnią skóry.

Na uwagę zasługuje fakt, że zbyt szorstkie tworzywa mogą negatywnie wpłynąć na protezy piersi, a tym samym zmniejszyć jej żywotność. Najrozsądniej jest zainwestować w gorset znanego i cenionego producenta. Możemy mieć pewność, że posłuży on przez długi czas.

Zredukowana elastyczność

Głównym zadaniem gorsetu protetycznego jest podtrzymanie biustu. Jest on sporym odciążeniem dla kręgosłupa. Dobrze dopasowany produkt dopasuje się do ciała, jednak przesadnie się nie rozciągnie. Nie trzeba więc obawiać się, że z czasem produkt utraci swoje parametry użytkowe.

Lepiej jest unikat gorsetów o podwyższonej elastyczności, które zwykle nie podtrzymują zbyt dobrze. Nie spełnią ona oczekiwań kobiet z większym biustem. W dobrze wyposażonych sklepach znajduje się również bielizna dla amazonek, klej do protez, środki do czyszczenia, a także wiele innych.

grudzień 6th, 2019 by