Deweloper pomoże w uzyskaniu kredytu i wykończeniu mieszkania

Zakupienie mieszkania od dewelopera wiąże się z wieloma korzyściami. To nie tylko możliwość przeprowadzki do nowego lokum, ale także szereg dodatkowych atutów. Dzisiaj w praktycznie każdej firmie deweloperskiej można skorzystać z doradztwa kredytowego oraz z usługi wykończeniowych.

Wyszukaj najlepszy kredyt z pomocą dewelopera

Wiele osób kupuje nowe mieszkania we Wrocławiu na kredyt. To sposób, aby stać się właścicielem lokum nawet wtedy, gdy nie ma się całej sumy na jego zakup.

Przed zaciągnięciem kredytu na mieszkanie warto zapoznać się z propozycjami banków. Każdy z nich ma inne warunki i koszty kredytów hipotecznych. Tutaj z pomocą przychodzą firmy deweloperskie, które współpracują z doradcami kredytowymi.

Skorzystanie z usług doradcy to niższe koszty kredytowe i oszczędność czasu. Dodatkowo wykonanie analizy przez doradcę nie jest związane z opłatami.

Dachbud – deweloper Wrocław – jest jednym z deweloperów działających we Wrocławiu, który oferuje klientom kompleksową obsługę w zakresie kredytowania.

Wygodne wykończenie mieszkania pod klucz

Druga usługa oferowana przez deweloperów i często wybierana przez klientów to wykończenie mieszkania pod klucz.

Mieszkanie wykończone pod klucz to przede wszystkim wygoda, ale też oszczędność czasu. Deweloper we współpracy z projektantem wnętrz i ekipą wykończeniową przygotowuje wtedy mieszkanie dla klienta z wybranych przez niego materiałów.

U dewelopera Dachbud oferta mieszkań także dostępna jest z usługą wykończenia pod klucz. Dostępne są trzy pakiety o różnych wariantach w cenie od 879 zł za m2.

maj 8th, 2021 by