Dobra brama garażowa – co kupują klienci?

Wybór odpowiedniej bramy do garażu ma bardzo duże znaczenie dla komfortu jej obsługi, energooszczędności i bezpieczeństwa mienia. Co warto kupić?

Dlaczego warto zainwestować w dobrą bramę garażową?

To, jaka brama garażowa zostanie zamontowana w garażu, wpływa nie tylko na wygodę jego użytkowników. Dlaczego warto zdecydować się na wysokiej jakości bramę do garażu?

Zalety montażu dobrej bramy garażowej:
– jest bardzo prosta w obsłudze
– oszczędza czas przy korzystaniu z auta
– zapobiega ucieczce ciepła z budynku
– chroni przed włamaniami do garażu
– ma estetyczny wygląd

Jaką bramę kupić do garażu?

Asortyment bram do garażów jest spory. Brama garażowa jaką wybrać, by zakup był udany?

Obecnie klienci najczęściej decydują się na zakup bramy segmentowej. Tego typu brama zbudowana jest z segmentów, które podczas otwierania zachodzą pod sufit albo na ścianę garażu po specjalnych prowadnicach. Jeżeli zastanawiasz się, jaka brama garażowa najlepsza będzie do garażu w bryle budynku, to polecany model. Jest to najcieplejsza brama z dostępnych wariantów.

Wśród klientów chętnie wybierane są także tańsze bramy uchylne. Wówczas konstrukcja bramy do jedna płyta, która podczas otwierania zachodzi pod sufit garażu. Taka brama sprawdzi się tylko wtedy, gdy na podjeździe jest wolne miejsce.

Można także zdecydować się na bramy o tradycyjnej konstrukcji rozwieranej albo na bramy rolowane – z roletą.

Aby korzystanie z bramy było wygodniejsze, warto dokupić do niej napęd elektryczny. Umożliwia on otwieranie bramy pilotem.

Źródło: Sklep z bramami garażowymi

lipiec 23rd, 2021 by