Dobre sposoby na odchudzanie

Nadwaga straszna rzecz

Przede wszystkim zrezygnować z wysiadywania przed telewizorami. Badania wyraźnie wskazują, że siedząc i oglądając nasze ulubione programy telewizyjne jemy więcej i częściej sięgamy po przekąski. Można więc na początek ograniczyć ten czas do bezwzględnego minimum.
Jeśli nie lubimy aktywnie uprawiać sportu, to dobre sposoby na odchudzanie jest wyczyszczenie czegoś bardzo dokładnie w naszym domu( kabina prysznicowa, mycie okien, mycie płytek w łazience czy samochodu) taka praca zapewne skutecznie pozbawi nas kalorii.
Jak oszukać swój apetyt?
Podawać obiad na niebieskich talerzach, przykryć stół niebieskim obrusem, ubrać niebieską koszulę, sukienkę, gdy jesz – badacze podkreślają, że kolor niebieski skutecznie hamuje apetyt w przeciwieństwie do koloru czerwonego czy pomarańczowego lub żółtego.
Inne sposoby na odchudzanie?
Skutecznym sposobem jest siadanie podczas posiłku przed lustrem.
Nie tylko w domu, ale także w restauracjach. „Zwierciadełko” nachalnie przypomina nam dlaczego powinniśmy zrezygnować z pysznego deseru.
Możemy sobie także zafundować 10 minutowe chodzenie po schodach. To nie wymaga od nas dużego zaangażowania i kreatywności, a jest niewątpliwie skuteczne.
Zamiast spacerować 10 minut zdecydujmy się na spacer 45 minutowy, wtedy szanse na spalanie tłuszczu i utratę wagi zwiększają się ogromnie. To gwarancja, że spalimy dodatkowe 300 kalorii dziennie.
Najważniejszym sposobem na odchudzanie wydaje się jednak rezygnacja z kupowania gotowego jedzenia.
Wymieniając różne sposoby na odchudzanie nie sposób nie wymienić
niewątpliwie ważnego faktu – Jeśli jesz wolno, twój mózg będzie mógł poinformować cię, że właśnie twój organizm został nasycony.

Więcej: Tabletki na odchudzanie

Wrzesień 26th, 2016 by