Jak kupić pieluchomajtki z refundacją NFZ?

Pieluchomajtki, a także innego rodzaju wyroby chłonne pozwalają na zwiększenie komfortu osób z nietrzymaniem moczu oraz nietrzymaniem kału. Określeni pacjenci mogą także uzyskać na nie refundację NFZ. Jak z niej skorzystać?

Gdzie można kupić pieluchomajtki z refundacją NFZ?

Aby zakupić wyroby chłonne jak pieluchomajtki refundacja wymaga przejścia odpowiedniej procedury. W tym celu konieczne jest uzyskanie zlecenia na wyroby medyczne, które może być wystawione przez lekarza lub innego uprawnionego pracownika opieki zdrowotnej.

Następnie, po uzyskaniu zlecenia na pieluchomajtki, można zrealizować swoje zamówienie. Aktualnie zakup wyrobów chłonnych z refundacją NFZ możliwy jest na dwa sposoby – w sklepach działających stacjonarnie oraz przez internet.

Zakup pieluchomajtek stacjonarnie

Wiele osób kupuje pieluchomajtki w sklepach stacjonarnych. Są one oferowane głównie w aptekach i sklepach medycznych. Na miejscu przekazuje się wtedy otrzymane zlecenie, a pracownicy zajmują się jego weryfikacją i sprzedażą wybranych wyrobów.

Stacjonarny zakup jest często wybieraną opcją w przypadku pacjentów lub ich opiekunów, którzy w okolicy mają sklepy prowadzące ich sprzedaż. Nie zawsze jednak skorzystanie z takiej opcji jest możliwe. Odwiedzając sklep chlonne24.pl możesz zakupić pieluchomajtki i inne wyroby medyczne.

Zakup pieluchomajtek przez internet

Aktualnie wyroby chłonne z opcją refundacji przez NFZ można zakupić także przez internet. Jest to możliwe między innymi w sklepie chlonne24.pl sprzedającym różne rodzaje wyrobów chłonnych.

Realizacja zlecenia na wyroby medyczne online polega na wypisaniu formularza na stronie sklepu. Po jego zatwierdzeniu można zrobić zakupy z refundacją. Produkty dostarczane są bez dopłat za wysyłkę pod adres kupującego.

styczeń 17th, 2022 by