Projekt Best Western

hotele w rzeszowie

Best Western, to porozumienie niezależnych hoteli działających pod wspólną marką. Celem działania hoteli zrzeszonych w tym porozumieniu jest uzyskanie efektu skali oraz rozpoznawalności marki. Wszystkie hotele uczestniczące muszą spełniać standardy przypisane do marki.
Ważnym elementem projektu jest między innymi strona internetowa bestwestern.pl. Na stronie można uzyskać informacje na temat Best Western Rewards, który jest programem lojalnościowym funkcjonującym w sieci Best Western. Znajdziemy tam informacje na temat rodzajów kart Best Western Rewards oraz o korzyściach płynących z aktywnego udziału w programie lojalnościowym.
Na stronie znajdziemy także informacje o innych promocjach oraz ułatwieniach w hotelach należących do porozumienia działających pod marką Best Western, np. zniżkach dla seniorów, korzyściach z wcześniejszej rezerwacji, czy możliwości przyjazdu ze zwierzętami.
Na stronie znajdziemy również numery telefonów do punktów rezerwacji hoteli na całym świecie, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez potencjalnych klientów hoteli Best Western.
Każdy uczestnik programu Best Western Rewards dzięki stronie może sprawdzić posiadane rezerwacje hoteli działających w ramach projektu, jak również mogą wyszukać hotel w interesującym ich miejscu, do którego zamierzają się udać.
Warto odwiedzić stronę bestwestern.pl i przystąpić do programu Best Western Rewards, dzięki płynącym z niego korzyścią możemy obniżyć koszty naszych noclegów w hotelach należących do porozumienia Best Western.

Autor: Hotel Rzeszów

Maj 11th, 2018 by