Jak uzyskać poradę prawną telefonicznie?

Potrzebujesz porady prawnika? Zadzwoń do niego! Obecnie coraz więcej kancelarii radcowskich i adwokackich oferuje usługi prawne telefonicznie. Jak z nich skorzystać? Wyjaśniamy!

Porady przez telefon coraz popularniejsze

Ograniczenie osobistych kontaktów, które wymusił korona wirus, spowodowało większą popularność usług świadczonych na odległość. Wiele firm i instytucji zaczęło oferować je również telefonicznie.

Dzisiaj przez telefon można uzyskać nie tylko medyczne teleporady od lekarza, ale również skorzystać z poradnictwa wielu innych specjalistów. Na uwagę zasługują także porady prawne, jakie można otrzymać wygodnie przez telefon.

Jak skorzystać z telefonicznych porad prawnych?

1. Wybierz kancelarię oferującą porady przez telefon
Pierwszym krokiem do uzyskania porady prawnej przez telefon jest znalezienie kancelarii świadczącej usługi telefonicznie. Z ofertami kancelarii można zapoznać się online.

2. Wyślij zapytanie do prawnika
Aby otrzymać porady prawne online, należy wysłać do prawnika swoje zapytanie. Posłuży ono do wykonania wyceny.

Niektóre kancelarie oferują porady prawne w jednolitej cenie lub opłata odbywa się za połączenie z wysokopłatnym numerem.

3. Skorzystaj z konsultacji prawnej przez telefon
Po opłaceniu usługi wystarczy umówić się na dogodny termin konsultacji prawnej przez telefon. Prawnik dokładnie wytłumaczy wszystkie zawiłe kwestie i doradzi, co należy zrobić w danej sytuacji.

lipiec 26th, 2021 by