19. Jak stworzyć dokumentację dla wypożyczalni?

Każda wypożyczalnia musi wystawiać sporą ilość dokumentów. To właśnie one stanowią potwierdzenie świadczonych usług. Warto wiedzieć, że program magazynowy LoMag umożliwia nie tylko zarządzanie, ale również wystawianie dokumentów. Oznacza to, że nie potrzebujemy dodatkowego oprogramowania. Wystarczy jedno narzędzie, aby skutecznie kontrolować finanse naszej firmy. Na uwagę zasługuje fakt, że wspomniane oprogramowanie dostępne jest nie tylko na urządzenia stacjonarne, ale również mobilne. Znacząco zwiększa to swobodę obsługi.

Stworzenie kartoteki towarów

Oprogramowanie dla wypożyczalni https://www.lomag.pl/Wypozyczalnia/ wymaga stworzenia kartoteki towarów. Będziemy z niej korzystać podczas tworzenia dokumentacji. Nie zapominajmy o tym, że ręczne wpisywanie danych byłoby uciążliwe oraz męczące. Ponadto zajmuje to kilka razy więcej czasu. Posiadając produkty w systemie może stworzyć dokument w ciągu kilkudziesięciu sekund. Wystarczy jedynie wybrać konkretny towar z listy. Odbywa się to w ekspresowym tempie, co stanowi sporą zaletę. Oczywiście bazę produktów warto jest stworzyć przed rozpoczęciem pracy. Z pewnością ułatwi nam to pracę.

Dodanie danych kontrahenta

Nierzadko przedsiębiorstwo posiada stałych klientów. Ich dane warto dodać jest do systemu. Podczas tworzenia dokumentacji możemy wybrać go z listy. Wszelkie dane zostaną uzupełnione w sposób automatyczny, co stanowi spore ułatwienie. Wiadomym jest, że w dowolnym momencie można edytować informacje. Wystarczy wskazać kontrahenta, a następnie kliknąć ikonkę „Edytuj”.

Wrzesień 9th, 2019 by