Auto biznesowe – czas to pieniądz

Nowe błyszczące samochody przykuwają uwagę każdego nawet nieznającego się na motoryzacji. Tym bardziej nabierają znaczenia, gdy wykorzystywane są do celów biznesowych. W biznesie liczy się czas i prezencja. Trudno sobie wyobrazić współczesnego dyrektora handlowego czy dobrego przedstawiciela jeżdżącego maluchem na spotkania biznesowe.

Niepewny leasing

Większość firmy kuszona jest atrakcyjnymi ofertami leasingowymi. Nikt natomiast nie mówi głośno, że do czynienia mamy tutaj z typowym najmem, a wykup auta staje się nieopłacalny. Tym bardziej podnosząc poprzeczkę do auta bardziej luksusowego — inwestycja w leasing staje się mało korzystna.

Auto biznesowe — jak to zrobić

Na wprost oczekiwaniom firm pojawiła się oferta najmu długoterminowego — bez uciążliwych formalności, można w łatwy sposób wynająć auto biznesowe. Wybierany jest model nowego auta, okres najmu i obliczana zostaje miesięczna stawka z tego tytułu. Kwota będzie stała i niezmienna. Wynajem auta do celów biznesowych na przykład w biznesrentcar.pl jest prosty i można załatwić wszystko w ciągu jednego dnia.

Korzyści z długoterminowego wynajmu

Stały koszt miesięczny długoterminowego najmu pozwoli lepiej planować działania przedsiębiorstwa. Monity i uciążliwe wezwania leasingowe stawiać mogą niepewną przyszłość przed firmą Z kolei długoterminowy najem to niski koszt w stosunku do całkowitych kosztów leasingowych — obraca się na korzyść wynajmującego. Odpadają koszty serwisowania, przeglądów oraz drogich ubezpieczeń OC i AC. Minimalna procedura wynajmu. Stąd wynajem długoterminowy staje się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez firmy.

Autor: http://biznesrentcar.pl/

Wrzesień 1st, 2018 by