Czy kasyna online są legalna w Polsce w obecnych czasach?

Chociaż hazard cieszy się wielką popularnością w Polsce, najpopularniejszą jego formą są gry liczbowe. Wiele osób jednak interesuje się coraz bardziej kasynami, odwiedzając coraz częściej te stacjonarne. Wiele osób jednak zastanawia się, czy kasyna online są legalne w Polsce, gdyż kiedyś słyszało się o nich dosyć często.

Czy kasyna online są legalne w Polsce?

Kasyna online w Polsce nie mogą już działać na starych, czyli tych wprowadzonych w 2017 roku, zasadach. Przed 2017 Polacy mogli wygrywać pieniądze w wielu kasynach w sieci, które obecnie nie są legalne, a te, które pozostały, działają na zupełnie innych zasadach.

Obecnie istnieje tylko jedno kasyno online, które umożliwia granie, jak dawniej, a jest nim to prowadzone przez Totalizator sportowy. Istnieją jeszcze kasyna, w których można obstawiać wyniki gier karcianych u bukmacherów, a także kasyna będące po prostu grą komputerową, w której nie obraca się pieniędzmi, a więc też się nie wygrywa.

Polacy szukają alternatyw

Niekorzystna sytuacja kasyn online być może zmieni się w przyszłości, jednak Polacy już teraz szukają alternatyw – nie zawsze legalnych. Poza legalnym odwiedzaniem kasyn stacjonarnych biorą więc udział w rozgrywkach organizowanych u znajomych, które zastępują coraz częściej tradycyjne kasyna. Popularne stały się też zagraniczne tradycyjne kasyna online.

Wiele osób gra też w sieci blockchain, co jest obarczone o wiele mniejszym prawdopodobieństwem bycia zdemaskowanym, jednak każdy z tych nieuznawanych przez prawo sposobów zarabiania poprzez hazard wiąże się z karami finansowymi, dlatego lepiej postawić na legalne alternatywy, czekając na lepsze czasy dla internetowych kasyn.

grudzień 22nd, 2020 by