Kuchnia na wymiar a poddasze

Wiele osób kupując mieszkanie na poddaszu, martwi się, jak je urządzi. Wiadomym bowiem jest, iż znalezienie gotowych mebli do takich niestandardowych wymiarów jest dość trudne (czasami wręcz niemożliwe). Dlatego też, wielu klientów decyduje się w takim przypadku na meble na wymiar. Jest to rozwiązanie, które pozwala samodzielnie „zaprojektować” to, co chcemy by się w takim mieszkaniu znalazło. A doświadczeni fachowcy zajmują się precyzyjnym wykonaniem naszych pomysłów.

 Meble na niestandardowe wymiary

.
Meble na wymiar https://inwood.design/ w przypadku mieszkań na poddaszach lub tych o wyjątkowo skomplikowanych i niestandardowych wymiarach to czasem jedynie rozwiązanie na urządzenie takiej przestrzeni. W takich bowiem miejscach skosy, drewniane kolumny lub zwężenia nie pozwalają postawić gotowych zestawów meblowych, które znajdziemy w salonach z takim asortymentem. W przypadku kuchni – wykonawca może stworzyć meble kuchenne na wymiar, które będą wykonane do konkretnej przestrzeni. Dzięki temu wszystko co potrzebne mieszkańcom, będzie się w nich znajdowało.

 Kuchnia szyta na miarę

.
W przypadku poddaszy najciężej właśnie umeblować kuchnie. Jak wiadomo musi być ona wyposażona w niezbędne sprzęty takie jak np.: lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, panel grzewczy czy zmywarka. A kuchnie na poddaszach nie zawsze pozwalają ich użytkownikom zaaranżować to miejsce tak jakby oni chcieli. Dlatego też w wielu przypadkach meble kuchenne na wymiar to jedyne rozwiązanie, by fachowcy stworzyli meble o niestandardowych kształtach i rozmiarach, tak by wszyscy co potrzebne, spokojnie w nich się pomieściło. Oczywiście, sami klienci również podejmują wiele decyzji samodzielnie w takiej kuchni. To oni bowiem decydują jaki materiał mebli będzie najodpowiedniejszy, jaki kolor frontów im się najbardziej podoba oraz jaki blat będzie według nich najpraktyczniejszy. To oni na bieżąco śledzą projekt swojej wymarzonej kuchni, oraz w każdej chwili mogą dokonać zmian, które uznają za stosowane. Należy tu jednak pamiętać i liczyć się z tym, iż taka niestandardowa kuchnia może być trochę droższa od mebli, które mają standardowe wymiary. Dodatkowo w takich kuchniach, często stosowane są innowacyjne rozwiązania, które również wymagają większych wkładów finansowych. Aczkolwiek taka kuchnia na poddaszu zawsze jest dumą i ulubionym miejscem na spędzanie czasu jej mieszkańców. Dlatego też warto zainwestować i stworzyć wyjątkowe miejsce.

wrzesień 16th, 2019 by