Rodzaje pożyczek bez sprawdzania w KRD i BIK. Czym się różnią?

Masz negatywne wpisy w Krajowym Rejestrze Długów (KRD) lub w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)? W takim przypadku uzyskanie pożyczki może być utrudnione. Nie oznacza to jednak, że jest niemożliwe. Gdzie dostępna jest pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK?

Pożyczka gotówkowa bez sprawdzania w KRD i BIK

Najprostszym sposobem, aby pozyskać środki, jest pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK oferowana jako chwilówka albo pożyczka ratalna. Aby otrzymać pieniądze na dowolny cel, wystarczy tylko dowód osobisty. Wypłata następuje od ręki!

Takie pożyczki można otrzymać obecnie nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również przez internet, dlatego to kapitalny wybór dla osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu środków bezpośrednio na konto bankowe.

Hipoteczna pożyczka bez BIK i KRD

Jako pożyczka online bez sprawdzania w KRD i BIK dostępna jest też pożyczka hipoteczna. Jest to oferta skierowana do osób, które są właścicielami nieruchomości i potrzebują większej sumy. W tym przypadku ustanawiana jest hipoteka na nieruchomości, czyli stanowi ona zabezpieczenie transakcji. Gdy pożyczka nie zostanie spłacona, pożyczkodawca może przejąć dom, mieszkanie czy grunty, które są pod hipoteką.

Trzeba pamiętać, że takie pożyczki są określane jako wysoce ryzykowne, zwłaszcza wśród osób, które mają problemy finansowe.

Pożyczka bez sprawdzania w bazach w lombardzie

W końcu pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK może być udzielona jako pożyczka pod zastaw w lombardzie. To sposób na szybką gotówkę, gdy dysponuje się jakimś mieniem reprezentującym wyższą wartość – biżuteria, sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy.

luty 14th, 2021 by