Rozwijające zabawki rolnicze

Sklep internetowy e-skladnica.pl posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części zamiennych (zarówno oryginalnych, jak i zamienników) do ciągników i innych maszyn rolniczych. Zaopatruje rolników w podstawowe elementy maszyn, takie jak filtry paliwa czy łańcuchy napędowe. W ofercie sklepu znajdują się również wysokiej klasy zabawki rolnicze.

Zabawki rolnicze Bruder

W swoich zabawach dzieci lubią naśladować rzeczywistość. Seria imponujących, pięknie wykonanych gadżetów niemieckiej firmy Bruder powstała z myślą o najmłodszych odkrywcach, pragnących poznać życie prawdziwego rolnika. Poza walorami rozrywkowymi oraz estetycznymi zabawek, równie ważne są bezpieczeństwo i rozwój dziecka. Zabawki Bruder spełniają wszystkie powyższe założenia. Zostały wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanych tworzyw sztucznych. Znakomicie wspierają rozwój maluchów, zarówno w aspekcie poznawczym, jak i motorycznym. Rozwijają wyobraźnię i zachęcają do kreatywnego myślenia.

Akcesoria do zabaw na świeżym powietrzu

Niemiecka firma Rolly Toys to producent zabawkowych replik maszyn i pojazdów rolniczych. Zabawki Rolly Toys charakteryzują się wysoką starannością wykonania oraz niezwykle wiernym odwzorowaniem detali. Stanowią nieodłączny element wszystkich zabaw na świeżym powietrzu.

Rolnictwo zdalnie sterowane

Happy People to niemiecka firma znana z produkcji wysokiej jakości zabawek zdalnie sterowanych. Spektakularnie wyposażone i odwzorowane traktory oraz kombajny przyciągną uwagę wszystkich domowników, zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Zabawki Happy People posiadają zaczepy kompatybilne z akcesoriami marki Bruder.

Grudzień 16th, 2018 by