Jak sprzedać mieszkanie w 2 dni?

Jesteś właścicielem nieruchomości i chcesz sprzedać ją od ręki? Sprawdź, gdzie możesz zawrzeć umowę sprzedaży mieszkania od razu!

Jak przyspieszyć sprzedaż mieszkania?

Czas trwania sprzedaży mieszkania jest zależny od wielu czynników. Niektóre lokale sprzedają się od ręki, natomiast inne mają znacznie mniejsze powodzenie i nawet po paru miesiącach nie znajdują nabywców.

Aby przyspieszyć sprzedaż mieszkania, można obniżyć jego cenę, wykonać home staging lub intensywnie go promować w różnych serwisach. Można też skorzystać z usług firm jak skup mieszkań za gotówę, które zapewniają błyskawiczną transakcję.

Jak odbywa się sprzedaż mieszkania w skupie?

Skupy nieruchomości są skoncentrowane na tym, by odkupować nieruchomości należące do ich klientów błyskawicznie, wygodnie i bezpiecznie.

Pierwszym krokiem, by odsprzedać mieszkanie w skupie, jest kontakt. Obecnie wystarczy wysłanie zapytania online, by otrzymać niezobowiązującą wycenę. Następnie osoby zainteresowane zakupem mogą od razu przejść do dalszego etapu transakcji. Skup mieszkań za gotówkę skupnieruchomosciowy.pl przekaże listę dokumentów, jakie należy przygotować, a także sporządzi umowę kupna-sprzedaży nieruchomości.

Umowa sygnowana jest w biurze notariusza – nawet w ciągu 2 dni od momentu kontaktu ze skupem. Natychmiast po podpisaniu umowy skup przekazuje klientowi należne mu pieniądze – gotówką lub jako przelew.

czerwiec 19th, 2021 by