Wallboxy do Nissana Leaf

Nissan Leaf jest samochodem elektrycznym, który ładowany jest dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej. Możliwe jest to dzięki elementom takim jak ładowarki do Nissan Leaf.

Punkty ładowania samochodu

Ładowanie samochodu Nissan Leaf jest możliwe zarówno w domu, jak i w sieci ogólnodostępnych punktów ładowania. Dzięki szerokiemu dostępowi do narzędzi ładowanie samochodu jest niezwykle proste i szybkie. Podczas planowania trasy warto wyznaczyć również punkty do ładowania akumulatora oraz z nich skorzystać podczas jazdy. Odnalezienie w trasie punktu do ładowania nie jest rzeczą trudną. Wśród bogatej infrastruktury punktów do ładowania można wyróżnić następujące:
– punkty CHAdeMO, które oferują szybkie ładowanie samochodu,
– punkty ładowania poziomu drugiego, które są ogólnodostępne dla wszystkich kierowców,
– punkty dealerów Nissana, w których można znaleźć ładowarki.

Łatwe ładowanie Nissana Leaf

Nissan Leaf może być ładowany dzięki skorzystaniu z różnych sposobów, zarówno w domu, jak i w trasie. Podczas ładowania samochodu w domu najbardziej popularne jest ładowanie drugiego poziomu 240 V. Natomiast w trasie w różnego rodzaju punktach możliwe jest ładowanie zarówno na drugim, jak i na trzecim poziomie, dzięki wykorzystaniu szybkich ładowarek. Pełne ładowanie Nissana Leaf w domu trwa około siedmiu godzin i wykorzystywane są do tego specjalne ładowarki naścienne. Natomiast w trasie możliwe jest naładowanie do 80% samochodu jedynie w 60 minut. Odbywa się to w publicznych punktach ładowania.

Maj 13th, 2020 by